עדשות ראייה

עדשות ראייה

בשני העשורים האחרונים הצליח המדע לרשום לא מעט התקדמות בכל הקשור לבריאות כולנו, כאשר עוד המצאות מצליחות לשמור לא רק על אורך חיים בריא אלא גם בהענקת טיפולים עם פחות תופעות לוואי ובעיקר כאבים במהלכם. אך כאשר לבעיות ראיה אי אפשר שלא להתייחס אל אחת ההמצאות המובילות בישראל ובעולם החל משנות השמונים, והיא לא אחרת מאשר עדשות ראייה המעניקות יכולות ראייה מעולות לכל הסובלים מבעיות ראייה שונות. עדשות אלו מאפשרות שימוש חודשי/שבועי ויומי תוך כדי מספר רחב של פיצ'רים ומערכות טכנולוגיות מתקדמות, בין אם מדובר בעדשות מגע צבעוניות עימם ניתן להשתמש בצורה חודשית ועד אל עדשות מגע מולטיפוקל יומיות.

עדשות ראייה מומלצות – יומיות

כחלק ממנעד עדשות הראייה היומיות והמומלצות לפנינו מספר דגמים איכותיים, כאשר הראשון מבניהם הוא כמובן מחברת alcon המציעה את עדשות המגע DAILIES AquaComfort PLUS. עדשות אלו עושות שימוש בפעילות משולשת, התורמת גם לסיכוך קל יותר של העדשה תוך כדי שמירה על רעננות השימוש לאורך כל היום. עלות חפיסת עדשות כזו נעה בין 160 עד אל 150 שקלים והיא מכילה כשלושים עדשות יומיות. דגם נוסף ולא פחות פופולרי של עדשות ראייה יומיות אלו עדשות מבית  Bausch & Lomb, המציעות את עדשת Soflens One Day המאפשרות שימוש יעיל גם בפעילות מחוץ לבית וגם בשעות הלילה. עלות של חפיסה בת שלושים עדשות, נעה בין 100 עד 120 שקלים.

עדשות ראייה מומלצות – חודשיות

עדשות הראייה כיום מאפשרות גם שימוש ססגוני, ובעזרת חברת alcon המציעה את עדשות FreshLook Colors ובהן ניתן לבחור כארבעה גוונים שונים של צבע. עדשות אלו משתלבות בצורה נהדרת גם לצבעי עיניים כהים יותר וגם עבור עיניים כחולות. חפיסה בת כ30 יחידות תעלה בין 170 עד 200 שקלים, אך יחד עם חפיסה זו נוכל להנות גם מעדשות המגע מבית  CooperVisionהעונות לשם Clariti Elite. עדשות אלו הנשענות על סיליקון היידרוג'ל וכחמישים ושישה אחוזי מים, נחשבות לדי נוחות ובעלות אחוזי רטיבות גובה המאפשרת שימוש אופטימלי לאורך כל שעות היממה. חפיסת עדשות בת כשישה עדשות תעלה בין 100 ועד 120 שקלים.