לעבוד במלונאות

לעבוד במלונאות

לא מעט משרות שונות מוצעות גם לחיילים משוחררים, סטודנטים ואפילו לכאלו המבקשים לעבוד במשרה חלקית כאשר מבין המשרות הפופולריות ביותר אי אפשר שלא להתעלם מהמשרות המגוונות אשר מוצעות בבתי המלון ברחבי הארץ. העבודה בבתי המלון מציעה לא רק הזדמנות מצוינת להנות מאווירה דינמית מהנה וצעירה, אלא גם מאפשרת למרבית העובדים להנות מתנאי עבודה מעולים הכוללים במרבית המקומות, ארוחות, מקום מגורים, ביטוחים שונים ולעיתים אף נחשבת למשרה מועדפת. אבל כלל העבודה בבתי המלון הישראלים נחשבת לעבודה מהנה כיפית, כזו המאפשרת להשתכר בצורה מכובדת, להתפתח ברמה האישית וכמובן לקבל הזדמנות באחד התחומים המתפתחים בישראל בשנים האחרונות.

מהבריכה ועד אל חדר האוכל

בתי המלון בעולם מגיעים עם מגוון אטרקציות שונות, כאשר בישראל מרבית בתי המלון מציעים גם בריכות, אטרקציות לילדים ולמבוגרים בשעות הערב וכמובן חדרי אוכל מפנקים. בכל אחד מהתחומים הללו ניתן למצוא משרה מעולה, החל מחדרי האוכל שם ניתן למצוא משרות במטבח כטבחים, מנהלי מטבח ועד אל מלצרים וברמנים. המשרות כוללות מתן שירות איכותי אל האורחים במלון, כשמרבית בתי המלון מציעים עבודה במשמרות ושעות נוחות לצד הסעות. משרה נוספת לא פחות אטרקטיבית היא בתחום הפנאי של בית המלון שם ניתן להשתלב בצוות הבידור, אשר פועל גם בשעות הבוקר בבריכה וגם בשעות הערב עבור מבוגרים. משרה זו נחשבת למעולה מבין משרות ישרוטל לדוגמא, עבור כאלו אשר אוהבים את חיי הבמה, החל מהצגות איכותיות ועד אל פעילויות מגוונות אל הילדים ובני הנוער המתארחים במלון.

משרות אבטחה ולוגיסטיקה

לצד משרות כדוגמת מלצרים, טבחים ואנשי בידור בבית המלון קיימים עוד כמה תפקידים לא פחות מהותיים כמו אבטחת המלון ומשרות לוגיסטיות שונות. משרות אלו כמו משרות ניקיון ולוגיסטיקה מציעות גם כן מגורים ועבודה מיידית ללא כל הכשרה(בשונה ממשרות בידור או אבטחה) אך דורשות הגדלת ראש, עבודה בלוחות זמנים ונכונות לעבוד בסופי שבוע. לצד משרה זו גם אבטחת המלון הינה קריטית לניהול מיטבי בישראל כאשר המאבטחים בבתי המלון אחראים על ביטחונם של האורחים, של העובדים יחד עם בידוק של אורחים במידת הצורך. חשוב לזכור כי מרבית משרות האבטחה דורשות הכשרה צבאית של רובאי 03 וכמובן הכשרה.